Spor Sahaları & Çocuk Oyun Grupları

Toprak Peyzaj; ihtiyaca binaen yetiştireceğiniz ürünleri doğru projelendirme ile bağ, bahçe, tarla vb. yerler için homojen bir sulama sistemi için uzman ekiplerce kurulumunu yaparak sizlere hizmet sunmaktadır.

Spor Sahaları

Spor sahalarının; zemini asfalt ile kaplanması, renklendirilmesi, oyun çizgilerinin çizilmesi, tel çit ve aydınlatmalarının yapılması dahil  anahtar teslimi yapıyoruz. Spor sahalarının renklendirilmesinde kullanılan malzeme uluslararası standartlara uygun su bazlı akrilik esaslı silis dolgulu özel spor sahası kaplamasıdır.

 

Açık Alan Spor Aletleri 

Park Spor Aletleri, Metal Park Spor Aletleri ve Ahşap Park Spor Aletleri ile hemen her yaş grubu için açık alanlar ve dış mekanlarda fiziksel aktivite yapılabilecek spor parkları kurmak için çeşitli alternatifler sunar.

Çocuk Oyun Grubları

Her yaş grubuna uygun akıllı çocuk oyun grupları ve sağlıklı zemin kaplamaları ile çocuğunuzun gelişimi için hizmet vermekteyiz. Firmamız çocuğunuzun piskomotor gelişim ve becerilerinin kazanılmasını önemseyerek TSE” lara uygun; alana ve ortalama yaş gruplarına hizmet eden, geniş seçenek ve başarılı uygulamalarıyla tüm çalışma bölgelerinde öncü bir firmadır.