ÇALIŞMA ZAMANI Pazartesi - Cuma 08:00-17:00

Hakkımızda

Toprak Peyzaj

ÇALIŞMA ZAMANI
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 17:00
ADRES
Yaka Mah. Kudüs Cad. No:48/16A
Yeşilyurt / MALATYA
İLETİŞİM
+90 (422) 238 58 58
+90 (541) 581 64 44

TOPRAK PEYZAJ

26 yıllık bir süreçte çevre düzenleme, peyzaj uygulamaları, ağaçlandırma, fidan üretimi, ahşap oymacılığı ile yurt içi ve yurt dışı pazarında belli bir ivme yakalayarak bulunduğu bölgede faliyet gösteren ilk büyük peyzaj firması olmuştur.

1998 yılından beri “peyzaj” sektöründe faaliyet gösteren yeşille iç içe, daha mamur, daha estetik ve daha yaşanabilir alanlar inşa etme misyonunu edinmiş bir peyzaj şirketidir.

Toprak Peyzaj dürüst, disiplinli ve sorumlu bir hizmet anlayışını benimsemekte; koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet vermektedir.

Yaptığı işi mimari bir bilim olmanın yanı sıra, bir sanat alanı olarak gören Toprak Peyzaj, peyzaj mimarı, inşaat mühendisi ve mimarlardan oluşan uzman bir ekiple hizmet vermekte; yeşilden yoksun bir medeniyetin, medeniyet olamayacağına inanmaktadır.

Misyon & Vizyon

İnsana, kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir kuruluş olmayı esas almaktadır.

Doğal, kırsal ve kentsel peyzajların korunması, planlanması ve yönetimi, açık ve yeşil alanların tasarımı, planlanması ve bakımı, tahrip edilmiş peyzajların onarımı ve sürdürülebilir bir çevrenin oluşturulması misyonunda çalışmalarımıza devam etmektir.