ÇALIŞMA ZAMANI Pazartesi - Cuma 08:00-17:00

Peyzaj ve Çevre Düzenleme

Toprak Peyzaj

ÇALIŞMA ZAMANI
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 17:00
ADRES
Yaka Mah. Kudüs Cad. No:48/16A
Yeşilyurt / MALATYA
İLETİŞİM
+90 (422) 238 58 58
+90 (541) 581 64 44

Peyzaj ve Çevre Düzenleme

Peyzaj, bir yaşam alanının veya arazinin uygun malzeme ve araçlarla, kültürel ve bilimsel gerçeklerin ışığında planlanmasını, tasarım ve yönetimini ifade eder.

Toprak Peyzaj bunu gerçekleştirirken, projeden teslim aşamasına kadar tasarım, planlama, uygulama ve uygulama sonrası periyodik bakım hizmetlerini üstün bir kalite anlayışı ve sorumluluk duygusuyla yerine getirir. Doğa ve kent dokusuna uygun, insana iyi hissettiren ve keyif veren mekanlar kurmayı hedefler.

Henüz planlama ve tasarm asamasındayken uygulama yapılacak mekan ve arazilerin kullanım fonksiyonlarını, özelliklerini, iklim ve toprak koşullarını, görsel öğeler arasındaki uyumu ve daha pek çok dikkat edilmesi gereken hususu ayrıntılı olarak analiz eder. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun özel çözümler geliştirir.

Hem cevreye hem de insan ilişkilerine olumlu ve saglıklı bir katkı sağlamayı hedefler. Tasarladığı projeler ile kentlerimizin yaşam kalitelerini yükseltmeye, konforlu ve huzurlu mekânlar inşa etmeye çalışır.

Bitkisel Uygulama
Toprak İyileştirme
Drenaj
Otomatik Sulama Sistemleri Kurulumu
Hazır Rulo Çim – Ekme Çim Uygulama
Ahşap Dekoratif uygulama
Süs Havuzu ve Şelale
Kamelya, Pergole, Kütük Ev
Çoçuk Oyun Alanları ve Spor Sahaları